Atmos Chrást logo

Kvalitní kompresory s tradicíO nás

1Největší výrobce šroubových kompresorů v ČR
125Počet let na trhu
170Počet zaměstnanců
124350Počet úspěšných realizací
100Počet zemí, kam exportujeme je více než

Jsme výrobce, navrhujeme a vyrábíme kompresory.

Historie strojírenské výroby ve výrobním závodu firmy Atmos sahá až do roku 1899 a výrobou kompresorů se zabýváme již více než 70 let. Nepřetržitě masivně investujeme do moderních výrobních technologií, inovujeme výrobní a montážní postupy, vyvíjíme nové produkty a zvyšujeme tak celkovou kvalitu našich výrobků. Chceme být i v budoucnu spolehlivým partnerem pro naše odběratele a výrobcem který dokáže pružně reagovat na nové trendy a aktuální požadavky trhu.

Kooperujeme s univerzitami a odborníky, abychom byli vždy o krok vpřed

Vzájemná spolupráce je to, co vždy posouvalo lidstvo vpřed. I my si uvědomujeme, že vzájemné sdílení zkušeností z praxe a vědomostí z akademické sféry je nezbytným předpokladem pro úspěšný rozvoj. Snažíme se proto spolupracovat s univerzitami a s odborníky z různých průmyslových odvětví a využívat jejich vědomosti pro vývoj. Díky tomu jsme mohli v minulých letech realizovat řadu projektů. Aktuálně například pracujeme na projektu tzv. šroubového motoru, který se zvláště v této době vyznačující se prudkým růstem cen energií stává více než aktuální.

Produkujeme kvalitní výrobky a proto si můžeme dovolit 7letou záruku

"Vyrábíme kvalitní stroje". To může říci každý, není nic snažšího. Jak ale jednoduše přesvědčit nové zákazníky o tom, že je to pravda? Rozhodli jsme se, že toto tvrzení podpoříme tím nejpřirozenějším a všeříkajícím způsobem. Poskytneme na naše stroje sedmiletou neomezenou záruční dobu. Tím dáme jasně najevo naše přesvědčení, že kompresory Atmos jsou vysoce kvalitní a spolehlivé stroje, které si důvěru rozhodně zaslouží. "My prostě naším strojům věříme". Platí pro vyjmenované trhy.

Exportujeme do celého světa

Jsme proexportní společnost. Vyvážíme skutečně do celého světa. Naše stroje pracují na všech světadílech v nadmořských výškách od hladiny moře až do 5000 mnm, od chladných severských oblastí až po ty tropické. Umíme vyrábět stroje, které vyhoví širokému spektru pracovních prostředí a aplikací.

Hotline

Máte dotaz? Neváhejte
nás kontaktovat!

Zavolat
Kontakt

Konzultace
zdarma

+420 377 860 174 8:00 - 16:30
Plzeňská 149 330 03, Chrást