Kontaktní informace

ATMOS CHRÁST s.r.o, Plzeňská 149, 330 03 Chrást
IČ: 49712381
DIČ: CZ49712381
Email: info@atmos-chrast.cz, servis@atmos-chrast.cz
Telefon (klapka):+420 377 860 +klapka
Fax:+420 377 945 379



Příjmení, jméno
Pracoviště
Linka
Email
Mobil / Pevná linka
HOTLINE SERVIS ČECHY
+420 777 860 311
SEKRETARIÁT
Kolářová Monika
sekretariát
174
sekretariat@atmos-chrast.cz
+420 725 515 824
NÁHRADNÍ DÍLY
Rudolf Spörl
Vedoucí prodeje ND
134
sporl@atmos-chrast.cz
prodej ND šroubových kompresorů
171
sklad_nd@atmos-chrast.cz
+420 721 100 741
prodej ND pístových kompresorů
171
aftermarket@atmos-chrast.cz
+420 725 593 983
VÝROBNÍ ÚSEK
Míka Josef
výkonný ředitel
116
mika@atmos-chrast.cz
SERVISNÍ ÚSEK
Ledl Bohumil
provozní ředitel
ledl@kompresory.cz
+420 722 479 870
OBCHODNÍ ÚSEK
Rybář František
obchodní manažer elektrické kompresory pro Čechy a Slovensko
165
rybar@atmos-chrast.cz
+420 777 860 302
Zabloudil Aleš
obchodní manažer pojízdné kompresory pro Čechy a Slovensko
zabloudil@atmos-chrast.cz
+420 702 274 693
EXPORT
Weisbrod Franz
obchodní ředitel export
weisbrod@atmos-chrast.cz
+491 607 478 550
Prudil Tomáš
exportní manažer
430
prudil@atmos-chrast.cz
+420 725 444 608
Říha Josef
exportní manažer země býv. SSSR
430
riha@atmos-chrast.cz
+420 607 049 616
Radoslaw Szczesny
exportní manažer Polsko
szczesny@atmos-chrast.cz
+48 791 427 200
Waldemar Balicki
exportní manažer Polsko
balicki@atmos-chrast.cz
+48 791 427 555
EKONOMICKÝ ÚSEK
Šůchová Tereza Ing.
vedoucí ekonomického úseku
400
suchova@atmos-chrast.cz
REKLAMACE
Šporer Jan
reklamační technik
119
reklamace@atmos-chrast.cz
+420 602 383 085
STRATEGICKÝ NÁKUP
Melín Pavel
strategický nákup
129
melin@atmos-chrast.cz
+420 702 276 168